INFORMATOR


URZĄD MIASTA I GMINY


GALERIA


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


SZKOŁY


WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ


Informacje dla Wyborców


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Powiat Radziejowski Państwowa Komisja Wyborcza System Informacji Przestrzennej Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Koenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Serwis Pogodowy IMGW Geoportal Powiatu Radziejowskiego Nadgoplański Park Tysiąclecia Archiwalna strona Miasta i Gminy Piotrków Kujawski Mój region w Europie Pływalnia w Radziejowie Aplikacja Mobilna Poznajcie Kujawy Mikroporady WKU Włocławek PKP InterCity

Kalendarium

Gagrieli
Liwii

27

luty

PWŚCPSN
1     1 2
2 3 4 5 6 7 8 9
3 10 11 12 13 14 15 16
4 17 18 19 20 21 22 23
5 24 25 26 27 28 29  

IV EDYCJA LIGI ORLIKA

sobota, 22.03.2014 19:14

Również w tym roku rusza już czwarta edycja Ligi Orlika o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Piotrkowie Kujawskim. Jak co roku rozgrywki będą prowadzone w dwóch kategoriach wiekowych dla szkoły podstawowej oraz gimnazjum.

System rozgrywek to rywalizacja każdy z każdym mecz plus rewanż. Do tego rocznej edycji w szkole podstawowej zgłosiło się siedem drużyn, natomiast w starszej kategorii jest dziewięć zespołów. Należy dodać jeszcze istotny historyczny fakt, iż w każdej z kategorii wiekowych po raz pierwszy zgłosił się zespół złożony wyłącznie z dziewczyn.

Nagrody za osiągnięty wynik w lidze będą następujące:

- puchary dla każdej z drużyn,

- na trzy pierwsze miejsca medale,

- dyplomy dla pozostałych uczestników

oraz nagrody indywidualne dla najlepszego bramkarza, strzelca oraz zawodnika.

Sponsorami Ligi Orlika są:

Burmistrz Miasta i Gminy Piotrków Kujawski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Piotrkowie Kujawskim oraz Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.

                                                                             Kamil Kawczyński

Informacje o artykule

Zredagował(a): Admin
Data powstania: 22.03.2014 19:14
Data ostatniej modyfikacji:
Liczba wyświetleń: 1783

Podziel się

Komentarze (0):

Brak komentarzy na ten temat.

Dodaj komentarz:

Drukuj Stworz PDF
Kierownictwo Dane teleadresowe Konta bankowe Nasze osiagnięcia Referaty Projekty europejskie Inwestycje Plan zagospodarowania Gospodarka nieruchomościami Echo Piotrkowa - Informator Lokalny Działalność gospodarcza Podatki i opłaty lokalne Druki do pobrania Mapa serwisu