5 24 25 26 27 28 29 30

Derby dla KUJAW !

wtorek, 13.05.2014 08:54

Kujawy Kozy w derbowym (wyjazdowym) pojedynku pokonały Unię Leszcze 6:4 (3:4).

W pierwszej połowie gospodarze ( Leszcze) prowadziły z Kujawami 4:1, lecz końcowy wynik pierwszej połowy to jednobramkowe prowadzenie Unii (4:3). Scenariusz tego meczu w drugiej połowie obrócił się całkowicie na korzyść Kóz. Od początku drugiej połowy Kujawy przejęły inicjatywę lecz przez ok. 20 minut drugiej połowy wynik nie uległ zmianie. Końcowe minuty tego spotkania były bardzo dobrą grą drużyny prowadzonej przez grającego trenera Makowskiego Ariela o czym świadczą zdobyte 3 bramki które ustaliły wynik końcowy na 6:4 dla Kujaw.

Hat-tricka w tym meczu zaliczył Wojciechowski Mateusz, który w dzisiejszym meczu zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Dwie bramki dołożył Grzelak Dawid oraz jedną Kaczalski Jakub.

Kujawy Kozy : Wojciechowski A. Makowski, Niedośmiałek, Szanecki, Rogalski - Grzelak P. Wojciechowski M. Kasiorek, Kaczalski, Wojciechowski K. Grzelak D.

- Mecz od początku nie ułozył się po naszej myśli przede wszystkim z dwóch aspektów. Pierwszy to zawieszenie za kartki podstawowego stopera ( Marciniaka Łukasza - od. red.), kontuzja drugie stopera ( Krzyżańskiego Dariusza - od. red.) a drugi to silny wiatr, który przekreślił wszystkie załozenia taktyczne przed meczem - powiedział grający Kujaw. Mobilizacja w przerwie i odmiana wyniku z 4:1 na 4:6. - Kilkanaście minut przed końcem meczu gdy przegrywaliśmy jedną bramką (4:3) postawiliśmy wszystko na jedną karte i prześliśmy do ofensywnego ustawienia co w rezultacie przyniosła nam końcowe zwyciesto (6:4 -od.red.) - dodał trener