INFORMATOR


URZĄD MIASTA I GMINY


GALERIA


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


SZKOŁY


WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ


Informacje dla Wyborców


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Powiat Radziejowski Państwowa Komisja Wyborcza System Informacji Przestrzennej Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Koenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Serwis Pogodowy IMGW Geoportal Powiatu Radziejowskiego Nadgoplański Park Tysiąclecia Archiwalna strona Miasta i Gminy Piotrków Kujawski Mój region w Europie Pływalnia w Radziejowie Aplikacja Mobilna Poznajcie Kujawy Mikroporady WKU Włocławek PKP InterCity

Kalendarium

Beatrycze
Małgorzaty

18

styczeń

PWŚCPSN
1  1 2 3 4 5
2 6 7 8 9 10 11 12
3 13 14 15 16 17 18 19
4 20 21 22 23 24 25 26
5 27 28 29 30 31   

Policjanci u przedszkolaków w Piotrkowie Kujawskim i Radziejowie

czwartek, 02.10.2014 15:47

Policjanci spotkali się z przedszkolakami w Piotrkowie Kujawskim i Radziejowie. Opowiedzieli o swej pracy oraz o sprawach związanych z bezpieczeństwem. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz wyszkolenia psów  służbowych.

Spotkania z dziećmi na stałe wpisały się w kalendarz radziejowskich policjantów. W trakcie tych wizyt przekazywane są ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa na drodze w szkole czy na podwórku. Do przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego w Piotrkowie Kujawskim, przyjechali asp.szt. Piotr Lessnau- kierownik miejscowego posterunku oraz asp. Rafał Czyżewski i sierż.szt. Piotr Świderski z psami służbowymi Barym i Nochalem.
Przewodnicy psów zademonstrowali  wyszkolenie swych podopiecznych.  Był pokaz posłuszeństwa oraz  tresury .  Dzieci dowiedziały się od policjantów, jak mają reagować  w przypadku napotkania agresywnego psa. Nauczyły się przyjmować bezpieczną pozycję w takich sytuacjach tzw. „jeżyka”.  Przedszkolaki obecne na spotkaniu zadawały dużo pytań na temat pracy policjantów. W trakcie wizyty, każdy chętny mógł zobaczyć jak wygląda policyjny samochód oraz  wyposażenie do służby.
Dzień później z dziećmi z Publicznego Przedszkola nr 1 w Radziejowie spotkał się asp.szt. Michał Braszkiewicz. Tematyka spotkania była bardzo podobna. Na zakończenie policjant wręczył maluchom upominki ufundowane przez Lokalną Grupę Działania ”Razem dla powiatu radziejowskiego”. 


                                                                         st. asp. Marcin Krasucki
                                                                     oficer prasowy KPP Radziejów

Informacje o artykule

Zredagował(a): Admin
Data powstania: 02.10.2014 15:47
Data ostatniej modyfikacji:
Liczba wyświetleń: 1441

Podziel się

Komentarze (0):

Brak komentarzy na ten temat.

Dodaj komentarz:

Drukuj Stworz PDF
Kierownictwo Dane teleadresowe Konta bankowe Nasze osiagnięcia Referaty Projekty europejskie Inwestycje Plan zagospodarowania Gospodarka nieruchomościami Echo Piotrkowa - Informator Lokalny Działalność gospodarcza Podatki i opłaty lokalne Druki do pobrania Mapa serwisu