INFORMATOR


URZĄD MIASTA I GMINY


GALERIA


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


SZKOŁY


WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ


Informacje dla Wyborców


Deklaracja dostępności


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Powiat Radziejowski Państwowa Komisja Wyborcza ZUS -  Zakład Ubezpieczeń Społecznych Wyszukiwarka książek online Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Koenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Serwis Pogodowy IMGW Geoportal Powiatu Radziejowskiego Nadgoplański Park Tysiąclecia Archiwalna strona Miasta i Gminy Piotrków Kujawski System Informacji Przestrzennej Mój region w Europie Pływalnia w Radziejowie Aplikacja Mobilna Poznajcie Kujawy Mikroporady WKU Włocławek PKP InterCity

Kalendarium

Franciszka
Konstancji

29

styczeń

PWŚCPSN
1      1
2 2 3 4 5 6 7 8
3 9 10 11 12 13 14 15
4 16 17 18 19 20 21 22
5 23 24 25 26 27 28 29
6 30 31      

Wiem co jem

czwartek, 17.10.2019 09:30

Stowarzyszenie CHWYTAJ DZIEŃ realizuje zajęcia organizowane w ramach projektu NAJTRUDNIEJSZY PIERWSZY KROK – międzypokoleniowa integracja”,  pn. „WIEM CO JEM”.

Zajęcia kierowane są do seniorów oraz dzieci i młodzieży – mieszkańców powiatu radziejowskiego. Celem realizowanych zajęć jest międzypokoleniowa wymiana doświadczeń kulinarnych, a więc wspólne przygotowywanie przez seniorów i młodsze pokolenie – potraw, jakie jadało się dawniej i jakie najchętniej jada obecnie młode pokolenie.

Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny, a do udziału w nich zapraszamy mieszkańców powiatu radziejowskiego w dwóch grupach wiekowych: osoby po 60 roku życia oraz dzieci i młodzież w wieku od  7 do 18 lat.

Zgłoszenia do udziału w zajęciach należy kierować na adres e-mailowy: chwytajdzien@protonmail.com .

Ilość miejsc jest ograniczona, w związku z czym o udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.

Bliższe informacje i szczegóły pod nr telefonu: 693 518 219.

 

Zajęcia „WIEM CO JEM” realizowane są w ramach projektu  „NAJTRUDNIEJSZY PIERWSZY KROK – międzypokoleniowa integracja”, kierowanego  do seniorów oraz dzieci i młodzieży – mieszkańców powiatu radziejowskiego, w ramach wykonywania zadań publicznych związanych z realizacją zadań Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego w 2019 roku, dotyczących działalności na rzecz  osób w wieku emerytalnym, o których mowa w art. 16 ust. 1 i 6 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Serdecznie zapraszamy seniorów, dzieci i młodzież – mieszkańców naszego powiatu do udziału w zajęciach!

Zarząd Stowarzyszenia CHWYTAJ DZIEŃ

Zadanie współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Informacje o artykule

Zredagował(a): Admin1
Data powstania: 17.10.2019 09:30
Data ostatniej modyfikacji: 17.10.2019 09:32
Liczba wyświetleń: 984

Podziel się

Komentarze (0):

Brak komentarzy na ten temat.

Dodaj komentarz:

Drukuj Stworz PDF
Kierownictwo Dane teleadresowe Konta bankowe Nasze osiagnięcia Referaty Zarządzanie kryzysowe Inwestycje Projekty europejskie Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg Plan zagospodarowania Gospodarka nieruchomościami Echo Piotrkowa - Informator Lokalny Działalność gospodarcza Podatki i opłaty lokalne Druki do pobrania Nagrania Obrad Sesji Rady Miejskiej Mapa serwisu