Zapraszamy.!

Zaproszenie na turniej Piłki Halowej 16 plus!!!

• autor: Rogal, 2018-12-10 20:56

Termin zgłaszania drużyn: 12.12.2018r.

Data i miejsce rywalizacji drużyn: 15.12.2018 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Piotrkowie Kujawskim

Porażka w ostatnim meczu rundy!

W meczu na szczycie o mistrzostwo jesieni niestety przegraliśmy 1:4 z Ziemowitem Osięciny gdzie po pierwszej połowie prowadziliśmy 1:0, lecz w drugiej opadliśmy z sił w ten sposób goście nas zdominowali i zasłużenie zwyciężyli. Ostatecznie kończymy rundę jesienną włocławskiej A-klasy na 4 miejscu w tabeli, a liderem na półmetku rozgrywek zostaje Ziemowit Osięciny!

Przegrana z Tęczą.

• autor: Francesco10, 2018-10-08 06:47
W przedostatniej kolejce rundy jesiennej zostaliśmy pokonani przez Tęcze Topólka 1-3(1-2).

Lubraniec pokonany.

• autor: nexes, 2018-09-29 18:50

W VII kolejce Kujawy po zaciętym spotkaniu pokonały MGKS Lubraniec 2-1(1-0). Mecz stał na dobrym poziomie, a nasza drużyna pomimo osłabienia kontuzjami i brakiem dwóch zawodników poradziła sobie z przeciwnikiem. Mimo kilku dobrych akcji oraz strzału w poprzeczkę kibice na pierwszą bramkę musieli czekać do 44 minuty kiedy to Dawid Grzelak przedłużył głową piłkę do Michała Dzierżawskiego, a ten wolejem z lewej nogi pokonał bramkarza gospodarzy. W drugiej połowie na listę strzelców wpisał się asystujący przy pierwszej bramce Dawid Grzelak, która na raty, ale w końcu skutecznie umieścił piłkę w bramce MGKS-u.  W 64 minucie padła natomiast kontaktowa bramka dla Lubrańa i zarazem ostatnia w tym spotkaniu.  Nasza drużyna pomimo to miała jeszcze szanse na podwyższenie wyniku tego spotkania, ale zabrakło precyzji i szczęścia, może dlatego że kilku naszych zawodników nadal narzeka na urazy. Najważniejsze jednak że nasza solidna defensywa dowiozła wynik do końca, który pozwolił umocnić się nam na pozycji lidera!

W meczu zabrakło kontuzjowanych Krzysztofa Zientary oraz Przemysława Dunaja, a w 82 minucie z powodu kontuzji boisko opuścił Dawid Igła.

Skład: Gracjan Wojtasik -  Ariel Makowski, Dawid Igła (Dominik Palusiak 82'), Krzysztof Kasiorek, Adam Kasiorek - Mateusz Krzyżański, Dawid Stępiński, Michał Dzierżawski, Mateusz Wojciechowski (Wojciech Bykowski 83') , Krystian Wojciechowski - Dawid Grzelak

Bramki: Michał Dzierżawski 44' oraz Dawid Grzelak 56' dla Kujaw oraz Łukasz Kosiński w 64' dla gospodarzy.

Sędziował:  Edward Przybysz (Inowrocław)

Za tydzień mecz z Tęczą Topólka w Dębiankach, która w VII kolejce pokonała na wyjeździe Wzgórze Raciążek, a bramkę dającą 3 pkt. dał  w doliczonym czasie gry  Paweł Komorowski.

Pewna wygrana w VI kolejce.

• autor: nexes, 2018-09-23 13:33

W VI kolejce pewnie pokonaliśmy Start Stawki 4-0 (3-0), a wygrana dała nam ponownie awans na pozycję lidera A klasy. Mecz stał na dobrym poziomie, a widzowie obejrzeli aż cztery bramki strzelone przez naszych zawodników. Dwie pierwsze padły po strzałach głową Mateusza Wojciechowskiego oraz Dawida Igły, trzecie trafienie do przerwy dołożył natomiast Przemysław Dunaj. W drugiej połowie wynik ustalił kapitalnym strzałem z dystansu Mateusz Krzyżański. Goście w tym meczu tylko raz poważnie zagrozili naszej bramce, ale nasz bramkarz okazał się lepszy w pojedynku sam na sam z zawodnikiem Startu.

Skład : Gracjan Wojtasik - Krzysztof Kasiorek, Ariel Makowski, Adam Kasiorek, Dawid Igła - Przemysław Dunaj (Bartłomiej Krzyżanowski 82'), Mateusz Krzyżański, Dawid Stępiński - Michał Dzierżawski (Dominik Palusiak 75'), Mateusz Wojciechowski (Dariusz Krzyżański 80'), Krystian Wojciechowski.

Bramki: Mateusz Wojciechowski (5), Dawid Igła (10), Przemysław Dunaj (19), Mateusz Krzyżański (78)