INFORMATOR


URZĄD MIASTA I GMINY


GALERIA


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


SZKOŁY


WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ


Informacje dla Wyborców


Deklaracja dostępności


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Powiat Radziejowski Państwowa Komisja Wyborcza ZUS -  Zakład Ubezpieczeń Społecznych Wyszukiwarka książek online Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Koenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Serwis Pogodowy IMGW Geoportal Powiatu Radziejowskiego Nadgoplański Park Tysiąclecia Archiwalna strona Miasta i Gminy Piotrków Kujawski System Informacji Przestrzennej Mój region w Europie Pływalnia w Radziejowie Aplikacja Mobilna Poznajcie Kujawy Mikroporady WKU Włocławek PKP InterCity

Kalendarium

Bernarda
Martyny

14

kwiecień

PWŚCPSN
1 1 2 3 4 5 6 7
2 8 9 10 11 12 13 14
3 15 16 17 18 19 20 21
4 22 23 24 25 26 27 28
5 29 30      

Zapisy na zajęcia

środa, 26.09.2018 14:50

 Stowarzyszenie na Skrzydłach Anioła

ZAPISY NA ZAJECIA

NAJTRUDNIEJSZY PIERWSZY KROK”-wspieranie zajęć rozwojowych dla dzieci i młodzieży zagrożonych wykluczeniem społecznym.

 Rozpoczął się kolejny projekt Stowarzyszenia Na Skrzydłach Anioła z siedzibą w Przewozie w gminie Piotrków Kuj. tym razem skierowany do dzieci i mlodzieży w wieku od 6-16 lat zamieszkałych na terenach wiejskich w Piotrkowie Kujawskim współfinansowany ze środków województwa kujawsko-pomorskiego.

W ramach projektu odbędzie się cykl 3 godzinnych zajęć min. warsztaty kulinarne, taneczne, plastyczne, sportowe, hipoterapia i alpakoterapia, zabawy i gry zespołowe, konkursy dla dzieci i młodzieży, które odbędą się w dni wolne od nauki.

W zajęciach będą uczestniczyli zaproszeni goście min. przedstawiciele Policji, Straży Pożarnej, Koła Łowieckiego.

Celem planowanego przedsięwzięcia jest wsparcie zajęć rozwojowych dla dzieci i młodzieży zagrożonych wykluczeniem społecznym wynikającym z behawioralnych uzależnień młodego pokolenia , zwłaszcza uzależnieniom od cyberprzestrzeni, wpływającego negatywnie na ich rozwój fizyczny, psychiczny i emocjonalny.

Liczba miejsc ograniczona-decyduje kolejność zgłoszeń

Zapisy prowadzone do 04.10.2018r.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt ze Stowarzyszeniem Na Skrzydłach Anioła

Prezes Stowarzyszenia- Joanna Karmowska Tel 600479912

„Wyrażam zgodę na zamieszczanie zdjęć i informacji o projekcie w dowolnej formie, w prasie, radiu, telewizji, Internecie oraz innych publikacjach”.

Tekst Joanna Karmowska

 

Informacje o artykule

Zredagował(a): Admin1
Data powstania: 26.09.2018 14:50
Data ostatniej modyfikacji: 26.09.2018 14:52
Liczba wyświetleń: 1327

Podziel się

Komentarze (0):

Brak komentarzy na ten temat.

Dodaj komentarz:

Drukuj Stworz PDF
Kierownictwo Dane teleadresowe Konta bankowe Nasze osiagnięcia Referaty Zarządzanie kryzysowe Inwestycje Projekty europejskie Fundusz Dróg Samorządowych Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg Plan zagospodarowania Gospodarka nieruchomościami Echo Piotrkowa - Informator Lokalny Działalność gospodarcza Podatki i opłaty lokalne Druki do pobrania Nagrania Obrad Sesji Rady Miejskiej Ewidencja zbiorów i usług danych przestrzennych Mapa serwisu