INFORMATOR


URZĄD MIASTA I GMINY


GALERIA


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


SZKOŁY


WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ


Informacje dla Wyborców


Deklaracja dostępności


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Powiat Radziejowski Państwowa Komisja Wyborcza ZUS -  Zakład Ubezpieczeń Społecznych Wyszukiwarka książek online Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Koenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Serwis Pogodowy IMGW Geoportal Powiatu Radziejowskiego Nadgoplański Park Tysiąclecia Archiwalna strona Miasta i Gminy Piotrków Kujawski System Informacji Przestrzennej Mój region w Europie Pływalnia w Radziejowie Aplikacja Mobilna Poznajcie Kujawy Mikroporady WKU Włocławek PKP InterCity

Kalendarium

Bernarda
Martyny

14

kwiecień

PWŚCPSN
1 1 2 3 4 5 6 7
2 8 9 10 11 12 13 14
3 15 16 17 18 19 20 21
4 22 23 24 25 26 27 28
5 29 30      

Informacje dla uchodźców

Działania Wojewody Kujawsko - Pomorskiego na rzecz uchodźców z Ukrainy

Działania Wojewody Kujawsko - Pomorskiego na rzecz uchodźców z Ukrainy

Wojewoda Kujawsko-Pomorski realizuje projekt nr 14/14-2022/OG-FAMI pt. „Działania Wojewody Kujawsko – Pomorskiego na rzecz uchodźców z Ukrainy”. Projekt jest współfinasowany ze środków unijnych.

więcej >>>

środa, 19.04.2023 08:28

Broszura informacyjna

Broszura informacyjna

W załączniku broszura informacyjna nt. Polski w zakresie obejmowania ochroną czasową wysiedleńców z terytorium Ukrainy w związku z toczącym się konfliktem zbrojnym na terytorium tego kraju opracowaną przez Agencję UE ds. Azylu (European Union Agency for Asylum, dalej: EUAA) oraz MSWiA w porozumieniu z pozostałymi właściwymi merytorycznie resortami.

więcej >>>

poniedziałek, 04.07.2022 08:49

Weekend dla Ukraińców w ZUS

Weekend dla Ukraińców w ZUS

Już od soboty, 26 marca uchodźcy z Ukrainy będą mogli złożyć elektronicznie wniosek o 500 + na dzieci. Specjalny formularz w języku ukraińskim będzie dostępny tylko na PUE ZUS.  W najbliższy weekend placówki ZUS będą otwarte dla obywateli Ukrainy. Pracownicy ZUS będą pomagać im w założeniu profilu na PUE ZUS i złożeniu wniosku o świadczenie 500+.

więcej >>>

piątek, 25.03.2022 14:14

Informacje  z konsulatu honorowego Ukrainy w Bydgoszczy

Informacje z konsulatu honorowego Ukrainy w Bydgoszczy

Wyjazdowe usługi konsularne dla obywateli Ukrainy w województwach: pomorskim, zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim i warmińsko-mazurskim.

ВАЖЛИВО! До уваги громадян України! КОНСУЛЬСТВО УКРАЇНИ В ГДАНСЬКУ
ініціює ВИЇЗНІ КОНСУЛЬСЬКІ ОБСЛУГОВУВАННЯ громадян України у Поморському, Західнопоморському, Куявсько-Поморському та Вармінсько-Мазурському воєводствах.

więcej >>>

czwartek, 24.03.2022 15:09

Ankieta dla obywateli Ukrainy

Ankieta dla obywateli Ukrainy

W załączniku ankieta wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Ankieta i oświadczenie powinny być wypełnione przez pełnoletnich obywateli Ukrainy (uchodźców), którzy deklarują chęć pozostania na terenie Polski i dostarczone do Urzędu Miasta i Gminy w Piotrkowie Kujawskim. Ankiety te będą przekazane do Powiatowego Urzędu Pracy w Radziejowie.

więcej >>>

piątek, 18.03.2022 10:37

OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

w sprawie pomocy uchodźcom z objętej wojną Ukrainy.

więcej >>>

poniedziałek, 28.02.2022 12:48

Informacje dla uchodźców z Ukrainy

Informacje dla uchodźców z Ukrainy

Link do strony w sprawie pomocy dla uchodźców z Ukrainy: https://pomagamukrainie.gov.pl/

więcej >>>

poniedziałek, 28.02.2022 09:19

Kierownictwo Dane teleadresowe Konta bankowe Nasze osiagnięcia Referaty Zarządzanie kryzysowe Inwestycje Projekty europejskie Fundusz Dróg Samorządowych Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg Plan zagospodarowania Gospodarka nieruchomościami Echo Piotrkowa - Informator Lokalny Działalność gospodarcza Podatki i opłaty lokalne Druki do pobrania Nagrania Obrad Sesji Rady Miejskiej Ewidencja zbiorów i usług danych przestrzennych Mapa serwisu