INFORMATOR


URZĄD MIASTA I GMINY


GALERIA


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


SZKOŁY


WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ


Informacje dla Wyborców


Deklaracja dostępności


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Powiat Radziejowski Państwowa Komisja Wyborcza ZUS -  Zakład Ubezpieczeń Społecznych Wyszukiwarka książek online Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Koenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Serwis Pogodowy IMGW Geoportal Powiatu Radziejowskiego Nadgoplański Park Tysiąclecia Archiwalna strona Miasta i Gminy Piotrków Kujawski System Informacji Przestrzennej Mój region w Europie Pływalnia w Radziejowie Aplikacja Mobilna Poznajcie Kujawy Mikroporady WKU Włocławek PKP InterCity

Kalendarium

Anety
Leokadii

9

grudzien

PWŚCPSN
1    1 2 3
2 4 5 6 7 8 9 10
3 11 12 13 14 15 16 17
4 18 19 20 21 22 23 24
5 25 26 27 28 29 30 31

WIEMY BO CHCEMY – cykl spotkań szkoleniowo-doradczych dla organizacji pozarządowych z południowych obszarów województwa kujawsko-pomorskiego

wtorek, 26.03.2019 13:43

W ramach wykonywania zadań publicznych związanych z realizacją zadań Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego w 2019 roku, dotyczących działalności na rzecz organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ,

 

w zakresie określonym w art. 4 ust. 1 pkt. 1-32 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie – tegoroczne zadanie pn. „ZORGANIZOWANIE I PRZEPROWADZENIE BLOKU SZKOLENIOWO-DORADCZEGO, SKIEROWANEGO DO ORGANIZACJI PORZARZĄDOWYCH” – Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego zlecił Stowarzyszeniu CHWYTAJ DZIEŃ.

Zadanie publiczne pn.: „WIEMY BO CHCEMY – cykl spotkań szkoleniowo-doradczych dla organizacji pozarządowych z południowych obszarów województwa kujawsko-pomorskiego” to zorganizowanie i przeprowadzenie w 2019 roku minimum 12 szkoleń, skierowanych do organizacji pozarządowych i społecznych aktywistów z województwa kujawsko-pomorskiego, obejmujących tematyką obszary:

- ochrony danych osobowych w organizacjach pozarządowych w świetle przepisów RODO,

- prawnych i organizacyjnych aspektów funkcjonowania NGO-sów,

- pozyskiwania funduszy na działalność statutową,

- finansów, księgowości, sprawozdawczości i obowiązków podatkowych organizacji pozarządowych.

Szkolenia, prowadzone przez specjalistów posiadających dużą wiedzę i doświadczenie, uzupełniane będą indywidualnymi i grupowymi dyżurami prawno-konsultacyjnymi.

W bloku szkoleń planowane są spotkania tematyczne i warsztaty prowadzone przez reprezentantów instytucji publicznych lub programów grantowych.

Szkolenia mają formę otwartą – udział w nich może wziąć każdy zainteresowany, po wcześniejszym zgłoszeniu się za pomocą formularzy zgłoszeniowych, które udostępniane będą na stronach internetowych, zamieszanych wraz z ogłoszeniem o szkoleniu.

Szkolenia odbywać się będą w obszarach powiatów: radziejowskiego, aleksandrowskiego, nakielskiego, mogileńskiego, lipnowskiego oraz powiatach grodzkich: Bydgoszcz, Toruń i Włocławek.

Pierwsze szkolenie już w pierwszej połowie maja 2019 roku w powiecie radziejowskim!

Wszystkich zainteresowanych, Stowarzyszenie CHWYTAJ DZIEŃ zaprasza do udziału w szkoleniach. Aktywny udział w bloku szkoleniowym - oprócz utrwalenia i poszerzenia dotychczasowej wiedzy oraz zdobycia nowej – będzie dodatkowo promowany uzupełniającymi materiałami szkoleniowymi.

Prosimy o uważne i systematyczne śledzenie stron internetowych Urzędów Gmin i Urzędu Marszałkowskiego, gdzie ukazywać się będą na bieżąco wszelkie informacje dotyczące organizowanych szkoleń.

Zadanie finansowane jest ze środków Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Informacje o artykule

Zredagował(a): Admin
Data powstania: 26.03.2019 13:43
Data ostatniej modyfikacji:
Liczba wyświetleń: 1104

Podziel się

Komentarze (0):

Brak komentarzy na ten temat.

Dodaj komentarz:

Drukuj Stworz PDF
Kierownictwo Dane teleadresowe Konta bankowe Nasze osiagnięcia Referaty Zarządzanie kryzysowe Inwestycje Projekty europejskie Fundusz Dróg Samorządowych Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg Plan zagospodarowania Gospodarka nieruchomościami Echo Piotrkowa - Informator Lokalny Działalność gospodarcza Podatki i opłaty lokalne Druki do pobrania Nagrania Obrad Sesji Rady Miejskiej Ewidencja zbiorów i usług danych przestrzennych Mapa serwisu