INFORMATOR


URZĄD MIASTA I GMINY


GALERIA


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


SZKOŁY


WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ


Informacje dla Wyborców


Deklaracja dostępności


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Powiat Radziejowski Państwowa Komisja Wyborcza ZUS -  Zakład Ubezpieczeń Społecznych Wyszukiwarka książek online Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Koenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Serwis Pogodowy IMGW Geoportal Powiatu Radziejowskiego Nadgoplański Park Tysiąclecia Archiwalna strona Miasta i Gminy Piotrków Kujawski System Informacji Przestrzennej Mój region w Europie Pływalnia w Radziejowie Aplikacja Mobilna Poznajcie Kujawy Mikroporady WKU Włocławek PKP InterCity

Kalendarium

Celestyny
Iwony

19

maj

PWŚCPSN
1  1 2 3 4 5
2 6 7 8 9 10 11 12
3 13 14 15 16 17 18 19
4 20 21 22 23 24 25 26
5 27 28 29 30 31   

NASZA MAŁA OJCZYZNA

czwartek, 17.10.2019 10:25

Stowarzyszenie CHWYTAJ DZIEŃ  realizuje zajęcia organizowana w ramach projektu  „NAJTRUDNIEJSZY PIERWSZY KROK – międzypokoleniowa integracja”,  pn. „NASZA MAŁA OJCZYZNA”.

Zajęcia kierowane są do seniorów oraz dzieci i młodzieży – mieszkańców powiatu radziejowskiego. Celem realizowanych zajęć jest międzypokoleniowa integracja poprzez spotkania młodszego pokolenia z seniorami, w trakcie których senioralne wspomnienia będą okazją do żywego poznania historii naszej małej ojczyzny. Być może w tych wspomnieniach uda się odkryć nieznane dotąd fakty z przeszłości, o których nie wspomina się w żadnych książkach i publikacjach.

Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny, a do udziału w nich zapraszamy mieszkańców powiatu radziejowskiego w dwóch grupach wiekowych: osoby po 60 roku życia oraz dzieci i młodzież w wieku od 7 do 18 lat.

Zgłoszenia do udziału w zajęciach należy kierować na adres e-mailowy: chwytadzien@protonmail.com.

Ilość miejsc jest ograniczona, w związku z czym o udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.

Bliższe informacje i szczegóły pod nr telefonu: 693 518 219.

Zajęcia „NASZA MAŁA OJCZYZNA” realizowane są w ramach projektu  „NAJTRUDNIEJSZY PIERWSZY KROK – międzypokoleniowa integracja”, kierowanego  do seniorów oraz dzieci i młodzieży – mieszkańców powiatu radziejowskiego, w ramach wykonywania zadań publicznych związanych z realizacją zadań Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego w 2019 roku, dotyczących działalności na rzecz  osób w wieku emerytalnym, o których mowa w art. 16 ust. 1 i 6 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Serdecznie zapraszamy seniorów, dzieci i młodzież – mieszkańców naszego powiatu do udziału w zajęciach!

Zarząd Stowarzyszenia CHWYTAJ DZIEŃ

Zadanie współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Informacje o artykule

Zredagował(a): Admin1
Data powstania: 17.10.2019 10:25
Data ostatniej modyfikacji: 17.10.2019 10:30
Liczba wyświetleń: 1141

Podziel się

Komentarze (0):

Brak komentarzy na ten temat.

Dodaj komentarz:

Drukuj Stworz PDF
Kierownictwo Dane teleadresowe Konta bankowe Nasze osiagnięcia Referaty Zarządzanie kryzysowe Inwestycje Projekty europejskie Fundusz Dróg Samorządowych Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg Plan zagospodarowania Gospodarka nieruchomościami Echo Piotrkowa - Informator Lokalny Działalność gospodarcza Podatki i opłaty lokalne Druki do pobrania Nagrania Obrad Sesji Rady Miejskiej Ewidencja zbiorów i usług danych przestrzennych Mapa serwisu