INFORMATOR


URZĄD MIASTA I GMINY


GALERIA


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


SZKOŁY


WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ


Informacje dla Wyborców


Deklaracja dostępności


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Powiat Radziejowski Państwowa Komisja Wyborcza ZUS -  Zakład Ubezpieczeń Społecznych Wyszukiwarka książek online Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Koenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Serwis Pogodowy IMGW Geoportal Powiatu Radziejowskiego Nadgoplański Park Tysiąclecia Archiwalna strona Miasta i Gminy Piotrków Kujawski System Informacji Przestrzennej Mój region w Europie Pływalnia w Radziejowie Aplikacja Mobilna Poznajcie Kujawy Mikroporady WKU Włocławek PKP InterCity

Kalendarium

Kingi
Maryna

3

marzec

PWŚCPSN
1     1 2 3
2 4 5 6 7 8 9 10
3 11 12 13 14 15 16 17
4 18 19 20 21 22 23 24
5 25 26 27 28 29 30 31

Turniej piłki nożnej halowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piotrków Kujawski

piątek, 03.02.2023 10:32

W Dniu 15 stycznia 2023 na Hali Widowiskowo Sportowej odbył się Noworoczny Turniej Piłki Halowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piotrków Kujawski.

Do Turnieju przystąpiło 20 drużyn i rozgrywki podzielono na dwa etapy. W pierwszym etapie zespoły porozdzielano na  cztery grupy  gdzie rywalizacja toczyła się systemem każdy z każdym w poszczególnej grupie . Drugi etap natomiast to walka o poszczególne miejsca  w klasyfikacji końcowej. Rozgrywki toczyła się w duchu sportowej rywalizacji zgodnie z zasadami fair play. Organizatorzy Łukasz Deręgowski i Sebastian Gawroński wraz z głównymi arbitrami turnieju czuwali nad sprawnym i bezpiecznym przebiegiem zawodów, natomiast Pan Tomasz Włodarski przeprowadził fotorelację z turnieju. Nagrodami dla każdego z 20 zespołów były dyplomy za udział w turnieju , a za miejsca 1-4 puchary dla każdej z drużyn oraz nagrody rzeczowe dla zawodników z tych drużyn. W Turnieju również zostali nagrodzeni: Najlepszy Strzelec Turnieju , Najlepszy Bramkarz Turnieju oraz Najlepszy Zawodnik Turnieju. Na koniec turnieju nagrody wręczył Pan Burmistrz Miasta i Gminy Piotrków Kujawski Sławomir Henryk Bogucki .

Klasyfikacja końcowa turnieju :

1 miejsce ,,LPP Brześć Kujawski’’

2 miejsce ,,GKS Tęcza Topólka ‘’

3 miejsce ,,Koneserzy’’

 4 miejsce,,Ziemowit Osięciny’’

Nagrody indywidualne zdobyli :

Najlepszym Zawodnikiem Turnieju został Piotr Gałka z Drużyny GKS Tęcza Topólka.

Najlepszym Strzelcem Turnieju został Bartosz Czyżewski z Drużyny LPP Brześć Kujawski.

Najlepszym Bramkarzem Turnieju  został Patryk Świerczyński z Drużyny LPP Brześć Kujawski .

Wszystkim drużynom gratulujemy i dziękujemy za udział oraz zapraszamy na ,,II Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej w Piotrkowie Kujawskim ’’ ,który odbędzie się w czerwcu na orliku.

 

 

                                                                                                                       Łukasz Deręgowski

Informacje o artykule

Zredagował(a): Admin
Data powstania: 03.02.2023 10:32
Data ostatniej modyfikacji: 03.02.2023 10:39
Liczba wyświetleń: 418

Podziel się

Komentarze (0):

Brak komentarzy na ten temat.

Dodaj komentarz:

Drukuj Stworz PDF
Kierownictwo Dane teleadresowe Konta bankowe Nasze osiagnięcia Referaty Zarządzanie kryzysowe Inwestycje Projekty europejskie Fundusz Dróg Samorządowych Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg Plan zagospodarowania Gospodarka nieruchomościami Echo Piotrkowa - Informator Lokalny Działalność gospodarcza Podatki i opłaty lokalne Druki do pobrania Nagrania Obrad Sesji Rady Miejskiej Ewidencja zbiorów i usług danych przestrzennych Mapa serwisu