INFORMATOR


URZĄD MIASTA I GMINY


GALERIA


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


SZKOŁY


WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ


Informacje dla Wyborców


Deklaracja dostępności


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Powiat Radziejowski Państwowa Komisja Wyborcza ZUS -  Zakład Ubezpieczeń Społecznych Wyszukiwarka książek online Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Koenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Serwis Pogodowy IMGW Geoportal Powiatu Radziejowskiego Nadgoplański Park Tysiąclecia Archiwalna strona Miasta i Gminy Piotrków Kujawski System Informacji Przestrzennej Mój region w Europie Pływalnia w Radziejowie Aplikacja Mobilna Poznajcie Kujawy Mikroporady WKU Włocławek PKP InterCity

Kalendarium

Kingi
Maryna

3

marzec

PWŚCPSN
1     1 2 3
2 4 5 6 7 8 9 10
3 11 12 13 14 15 16 17
4 18 19 20 21 22 23 24
5 25 26 27 28 29 30 31

Spotkanie integracyjne emerytów i osób z niepełnosprawnościami

wtorek, 29.08.2023 09:51

         24 sierpnia br. grupa naszych uczestników z opiekunami została zaproszona na spotkanie integracyjne, które odbyło się na sali biesiadnej w Pizzerii OAZA. Inicjatorką imprezy była Przewodnicząca Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Dobrem – pani Maria Kalwasińska  przy wsparciu Burmistrza MiG Piotrków Kujawski – pana Sławomira Henryka Boguckiego oraz Pani Alicji Wójcik – Dyrektora MGOPS w Piotrkowie Kujawskim. Jako główny cel tej uroczystości Organizatorzy postawili sobie integrację środowisk  emerytów, rencistów, osób z niepełnosprawnościami zrzeszonych w różnych kołach, klubach i organizacjach na terenie gmin Dobre i Piotrków Kujawski.

      Po części oficjalnej składającej się z podziękowań i życzeń dla Organizatorów, goście zostali zaproszeni  na obiad. Po posiłku przyszedł czas na występ wokalny naszych uczestników. Agnieszka, Tomek i Robert wykonali kilka utworów, czym zdobyli sympatię i aplauz zebranych biesiadników. Później  wszyscy, po usłyszeniu pierwszych taktów muzyki, wkroczyli na parkiet, by tutaj integrować się w tańcu i przy wspólnych pląsach.  Świetny nastrój i niespożyta energia towarzyszyły uczestnikom zabawy do późnych godzin wieczornych.

    Jesteśmy bardzo wdzięczni Organizatorom  za zaproszenie i stworzenie możliwości spotkania się i poznania  osób z tak wielu środowisk.

 

Opracowanie: Wioletta Wiśniewska

Informacje o artykule

Zredagował(a): wtz
Data powstania: 29.08.2023 09:51
Data ostatniej modyfikacji: 29.08.2023 10:05
Liczba wyświetleń: 132

Podziel się

Komentarze (0):

Brak komentarzy na ten temat.

Dodaj komentarz:

Drukuj Stworz PDF
Kierownictwo Dane teleadresowe Konta bankowe Nasze osiagnięcia Referaty Zarządzanie kryzysowe Inwestycje Projekty europejskie Fundusz Dróg Samorządowych Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg Plan zagospodarowania Gospodarka nieruchomościami Echo Piotrkowa - Informator Lokalny Działalność gospodarcza Podatki i opłaty lokalne Druki do pobrania Nagrania Obrad Sesji Rady Miejskiej Ewidencja zbiorów i usług danych przestrzennych Mapa serwisu