INFORMATOR


URZĄD MIASTA I GMINY


GALERIA


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


SZKOŁY


WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ


Informacje dla Wyborców


Deklaracja dostępności


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Powiat Radziejowski Państwowa Komisja Wyborcza ZUS -  Zakład Ubezpieczeń Społecznych Wyszukiwarka książek online Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Koenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Serwis Pogodowy IMGW Geoportal Powiatu Radziejowskiego Nadgoplański Park Tysiąclecia Archiwalna strona Miasta i Gminy Piotrków Kujawski System Informacji Przestrzennej Mój region w Europie Pływalnia w Radziejowie Aplikacja Mobilna Poznajcie Kujawy Mikroporady WKU Włocławek PKP InterCity

Kalendarium

Małgorzaty
Marty

22

luty

PWŚCPSN
1   1 2 3 4
2 5 6 7 8 9 10 11
3 12 13 14 15 16 17 18
4 19 20 21 22 23 24 25
5 26 27 28 29    

Sportowa integracja w WTZ

piątek, 08.09.2023 12:41

      31 sierpnia na terenie Warsztatów odbyło się spotkanie integracyjne zorganizowane przez Stowarzyszenie „Przekroczyć Granice” we współpracy z naszą placówką. Wzięli w nim udział nasi podopieczni wraz z pracownikami.

      Po powitaniu wszystkich przez Prezes Stowarzyszenia panią Iwonę Łodygowską uczestnicy zostali zaproszeni do wzięcia udziału w zabawach  sportowych w formie rywalizacji między poszczególnymi pracowniami. Walka toczyła się o główną nagrodę czyli Puchar Prezesa Stowarzyszenia, więc każdy dawał z siebie 100% siły i energii. Po zaciętych zmaganiach zwycięską drużyną okazała się pracownia gospodarstwa domowego i to ona otrzymała puchar. Poza tym  każdy uczestnik za sportową postawę został poczęstowany słodkościami.

       W kolejnej części spotkania wszyscy zasiedliśmy do stołu na posiłek a potem do końca imprezy integrowaliśmy się na parkiecie przy zabawie tanecznej. Dziękujemy bardzo Stowarzyszeniu „Przekroczyć Granice” za zorganizowanie dla naszych podopiecznych integracji na sportowo, dzięki której wszystkim poprawiły się nastroje i kondycja.

 

Opracowanie: Wioletta Wiśniewska

Informacje o artykule

Zredagował(a): wtz
Data powstania: 08.09.2023 12:41
Data ostatniej modyfikacji:
Liczba wyświetleń: 129

Podziel się

Komentarze (0):

Brak komentarzy na ten temat.

Dodaj komentarz:

Drukuj Stworz PDF
Kierownictwo Dane teleadresowe Konta bankowe Nasze osiagnięcia Referaty Zarządzanie kryzysowe Inwestycje Projekty europejskie Fundusz Dróg Samorządowych Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg Plan zagospodarowania Gospodarka nieruchomościami Echo Piotrkowa - Informator Lokalny Działalność gospodarcza Podatki i opłaty lokalne Druki do pobrania Nagrania Obrad Sesji Rady Miejskiej Ewidencja zbiorów i usług danych przestrzennych Mapa serwisu