INFORMATOR


URZĄD MIASTA I GMINY


GALERIA


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ


SZKOŁY


Informacje dla Wyborców


Deklaracja dostępności


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Powiat Radziejowski Państwowa Komisja Wyborcza ZUS -  Zakład Ubezpieczeń Społecznych Wyszukiwarka książek online Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie Koenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Serwis Pogodowy IMGW Geoportal Powiatu Radziejowskiego Nadgoplański Park Tysiąclecia Archiwalna strona Miasta i Gminy Piotrków Kujawski System Informacji Przestrzennej Mój region w Europie Pływalnia w Radziejowie Aplikacja Mobilna Poznajcie Kujawy Mikroporady WKU Włocławek PKP InterCity

Kalendarium

Bazylego
Elizy

14

czerwiec

PWŚCPSN
1      1 2
2 3 4 5 6 7 8 9
3 10 11 12 13 14 15 16
4 17 18 19 20 21 22 23
5 24 25 26 27 28 29 30

Uroczystość z okazji Dnia Matki 23.05.2024 r.

poniedziałek, 27.05.2024 10:08

Dzień Matki jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, jest wyrazem wdzięczności, szacunku i miłości. Towarzyszą mu kwiaty, serdeczne życzenia i rodzinne spotkania.

W świetlicy Opiekuńczo – Wychowawczej tegoroczna uroczystość z okazji Dnia Matki odbyła się 23 maja, na którą dzieci zaprosiły  swoje mamy, babcie i ciocie oraz panie zaprzyjaźnione z placówką.

Dla wszystkich przybyłych wychowankowie i wolontariusze wraz z opiekunami przygotowali specjalny program artystyczny - Koncert Życzeń pełen wspaniałej muzyki i tańca. Dzieci dziękowały swoim gościom za miłość, życzliwość oraz trud i wysiłek wkładany w wychowanie. Dzięki ich staraniom i ofiarowanym upominkom na twarzach wszystkich zagościł uśmiech.

Do wszystkich pięknych życzeń i dedykacji od dzieci dołączył się również burmistrz Miasta i Gminy Piotrków Kujawski – Krystian Betliński ze słowami: ,,Życzę dużo zdrowia, spełnienia marzeń i samych radosnych chwil spędzonych ze swoimi pociechami. Niech każdy dzień będzie pełen miłości”.

Czas spędzony wspólnie upłynął w ciepłej, miłej i rodzinnej atmosferze. Na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci oraz drogich gości.

 

                                                                                                               Iwona Siutkowska
                                                                                                              Joanna Gałkowska

Informacje o artykule

Zredagował(a): Admin
Data powstania: 27.05.2024 10:08
Data ostatniej modyfikacji: 27.05.2024 10:16
Liczba wyświetleń: 360

Podziel się

Komentarze (0):

Brak komentarzy na ten temat.

Dodaj komentarz:

Drukuj Stworz PDF
Kierownictwo Dane teleadresowe Konta bankowe Nasze osiagnięcia Referaty Zarządzanie kryzysowe Inwestycje Projekty europejskie Fundusz Dróg Samorządowych Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg Plan zagospodarowania Gospodarka nieruchomościami Echo Piotrkowa - Informator Lokalny Działalność gospodarcza Podatki i opłaty lokalne Druki do pobrania Nagrania Obrad Sesji Rady Miejskiej Ewidencja zbiorów i usług danych przestrzennych Mapa serwisu